Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.

1 piece in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
| Item no. | 441906 |
|---|---|
| Material | CNS |
| Diameter | 10 cm |
| Length | 33 cm |
| Filling quantity | 0.12 l |
|---|---|
| Weight | 160 g |
| Height | 7.2 cm |
| Country of origin | CN |
More than 4 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 441690
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 530471
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 530473
8 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 441534
More than 10 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 441687
More than 10 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 441882
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.