Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
Log in as a business customer and order.
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
For more precise delivery dates, please contact our sales team. Some of this information has not yet been confirmed by the supplier and is therefore without guarantee.
Delivery time about 3 - 4 weeks
Postage free from 99 CHF
VPE: 12 Stück
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 228758
Delivery time about 3 - 4 weeks
12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 229059
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 240333
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 240959
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 240968
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 240975
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241195
| Item no. | 228763 |
|---|---|
| Series | Nourish |
| Brand | Churchill |
| Material | Porcelain |
| Filling quantity | 29 cl |
|---|---|
| Décor | Black Onyx Two Tone |
| Diameter | 10 cm |
| Color group | Black |
| Shape | Round |
| Weight | 240 g |
| Height | 8 cm |
| Interior paint | Brown |
| Country of origin | GB |
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 228764
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 240968
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 240960
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 240978
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 242087
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 240974
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 276564
Delivery time about 3 - 4 weeks
Delivery time about 3 - 4 weeks
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 261343
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 240580
Delivery time about 3 - 4 weeks
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.