Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
VPE: 12 Stück
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
12 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
12 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Artikel-Nr.: 271981
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 271763
12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 271817
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 271874
12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 271926
| Item no. | 271981 |
|---|---|
| Series | Spot |
| Brand | RAK |
| Material | Porcelain |
| Filling quantity | 36 cl |
|---|---|
| Diameter | 8.5 cm |
| Color group | Blue |
| Shape | Round |
| Weight | 0.36 kg |
| Height | 11.5 cm |
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 271763
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 271905
12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 271817
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 271977
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 271772
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 236018
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 240150
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 240408
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 275470
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 273504
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241122
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.