Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
Log in as a business customer and order.
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
For more precise delivery dates, please contact our sales team. Some of this information has not yet been confirmed by the supplier and is therefore without guarantee.
Delivery time about 3 - 4 weeks
Postage free from 99 CHF
VPE: 12 Stück
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 228070
More than 48 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 228284
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 228805
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 228955
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 229393
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 229417
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 229931
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241165
More than 12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 241346
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241620
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241674
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241797
| Item no. | 229182 |
|---|---|
| Series | Stonecast |
| Brand | Churchill |
| Material | Porcelain |
| Filling quantity | 110 cl |
|---|---|
| Exterior color | White |
| Décor | Patina Burnished Green |
| Diameter | 25.3 cm |
| Color group | Green |
| Shape | Round |
| Weight | 0.91 kg |
| Height | 5.1 cm |
| Country of origin | GB |
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241177
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 227952
More than 36 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 227922
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 227933
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241127
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241269
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 228957
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241065
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 260037
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 276141
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 242509
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 275664
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.